Başhekimin Mesajı

Öncelikle hizmete girdiği 2011 yılından bu güne kadar size sağlık alanında kaliteli hizmet sunan ve bu hizmet kalitesini her geçen gün arttırmaya yönelik girişimlerde bulunan HAMUR DEVLET HASTANESİ Ailesi’nin, bir hekimi ve yöneticisi olmaktan gurur duyduğumu belirtmek isterim.

21.yüzyılın getirdiği sistem ve yönetim anlayışını uygulayan; daha kaliteli hizmet, daha memnun hasta, daha mutlu sağlık çalışanına ulaşma hedefiyle yeniden yapılanan; tıp bilimindeki yeni bilgi ve uygulamaları yakından takip eden; modern teknolojinin son gelişmelerini bünyesinde barındıran HAMUR DEVLET HASTANESİ, bugün gelinen noktada adeta “yeniden doğan” bir kuruluş olmuştur.

Kendini sağlığa adayan HAMUR DEVLET HASTANESİ çalışanlarının en önemli amacı; “HAMUR DEVLET HASTANESİ” kültürünün özünü oluşturan sıcaklık, ilgi, şefkat, dürüstlük ve kalite ilkesinden ayrılmadan hasta ve yakınlarına hizmet vermektir. Hizmet anlayışının bu şekilde oluşu; HAMUR DEVLET HASTANESİNİ bulunduğu bölgede öne çıkarmış, iyi hizmet veren bir kurum haline getirmiştir.

Hastalarından ve gönül dostlarından aldığı destekle HAMUR DEVLET HASTANESİNİN hedefleri giderek büyüyecek ve hizmet halkası her geçen gün genişleyecektir.

HAMUR DEVLET HASTANESİ hastalıkta, sağlıkta her zaman yanınızda.